Wykonujemy kompleksowe instalacje monitoringu wizyjnego. Działamy na obszarze województwa dolnośląskiego.
Montujemy systemy monitoringu wizyjnego takich marek jak; Hikvision Dahua BCS.
monitoring marki   Obecnie z uwagi na rozwój technologi rozwiązań cyfrowych stosujemy systemy kamer IP dzięki którym można zastosować funkcje AI inteligentnej analizy danych takie jak; analiza wtargnięcia obiektu w konkretny obszar, analiza zaniku przedmiotu czy selekcja obiektów typu człowiek lub pojazd.
Z uwagi na wciąż rozwijającą się technologie kamer analogowych między innymi w standardzie TurboHD, często korzystamy z tych rozwiązań podczas nowych instalacji.

   Parametry sprzętu oraz zastosowane technologie podczas montażu dobieramy na podstawie indywidualnego wywiadu i wizji lokalnej uwzględniającej faktyczne i przyszłe potrzeby użytkowników.
Z uwagi na to nie ma dwóch takich samych systemów, dlatego też do każdego klienta podchodzimy fachowo i indywidualnie.


Zdalny podgląd monitoringu.
    Specjalizujemy się również w technologiach związanych z przesyłem danych internetowych takich jak budowa sieci LAN i Wifi.
Z uwagi na to każdy z wykonanych przez nas systemów monitoringu wizyjnego możemy podłączyć do instalacji Internetowej. Takie rozwiązanie zapewni nam ciągły i nie przerwalny, zdalny dostęp do naszego obiektu w którym są zainstalowane kamery. Odbiór obrazu wykonamy za pomocą bezpiecznej aplikacji w naszym telefonie komórkowym zarówno z systemem Android jak i Apple iOS. Niezależnie od tego gdzie jesteśmy, zawsze w dowolnym momencie możemy sprawdzić obraz z kamer na żywo lub odtworzyć zapisane nagrania.