Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Satel Integra

Satel Integra

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-40 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: GN_5535

INT-SCR-BL Wielofunkcyjna klawiatura z czytnikiem kart zbliżeniowych

Recenzje: 0

Klawiatura strefowa przeznaczona jest do prostej obsługi pojedynczej strefy systemu INTEGRA, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w systemach gdzie pojedyncze strefy stanowią odrębne funkcjonalnie podsystemy. Wbudowany czytnik kart zbliżeniowych pozwala na obsługę strefy bez konieczności zapamiętania hasła, a hermetyczna obudowa umożliwia montaż urządzenia...

Cena 194,16 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: GN_3134

SATEL -MANIPULATOR INT-KSG-BSB CZARNY

Recenzje: 0

Manipulator sensoryczny Manipulator sensoryczny INT-KSG nie tylko charakteryzuje się atrakcyjnym wyglądem, ale również ułatwia codzienną obsługę zaawansowanych systemów alarmowych i automatyki domowej wykorzystujących możliwości central INTEGRA.

Cena 624,14 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: GN_3693

SATEL -MANIPULATOR INT-KSG-WSW BIAŁY

Recenzje: 0

Manipulator sensoryczny INT-WSW nie tylko charakteryzuje się atrakcyjnym wyglądem, ale również ułatwia codzienną obsługę zaawansowanych systemów alarmowych i automatyki domowej wykorzystujących możliwości central INTEGRA.

Cena 624,14 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: GN_3135

SATEL -MANIPULATOR INT-KSG-SSW BIAŁY

Recenzje: 0

Manipulator sensoryczny INT-KSG nie tylko charakteryzuje się atrakcyjnym wyglądem, ale również ułatwia codzienną obsługę zaawansowanych systemów alarmowych i automatyki domowej wykorzystujących możliwości central INTEGRA.

Cena 624,14 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: GN_9146

SATEL - CENTRALA BEZPRZEWODOWA INTEGRA 128 WRL

Recenzje: 0

Projektując centrale alarmowe z serii INTEGRA skorzystano z najlepszych rozwiązań znanych z wcześniejszych produktów firmy SATEL. Płyta główna centrali alarmowej z technologią bezprzewodową ABAX i komunikatorem GSM/GPRS z obsługą od 16 do 128 wejść.

Cena 1 202,82 zł
Więcej
Dostępny