Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Alarmy przewodowe

Alarmy przewodowe

Jest 141 produktów.

Pokazano 1-50 z 141 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: GN_9682

DS-T2 Cyfrowy czujnik temperatury

Cyfrowy czujnik temperatury DS-T2 umożliwia pomiar temperatury w zakresie od -40 °C do +110 °C. Nadaje się do montażu wpuszczanego, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków. Charakteryzuje się klasą szczelności IP65 (odporność na zalanie).

Cena 75,77 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: GN_5791

DSC HS2LCD KLAWIATURA LCD

DSC HS2LCD jest klawiaturą LCD nowej generacji z linii produktów Power Neo. Może być częścią wszechstronnego systemu hybrydowego - od całkowicie bezprzewodowego lub przewodowego, aż po mieszany.

Cena 466,17 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: GN_5853

DSC WP8010 BEZPRZEWODOWA CENTRALA ALARMOWA

Detektor zbicia szyby firmy DSC o symbolu LC-105-DGB zabezpiecza przed wtargnięciem do chronionego pomieszczenia poprzez wybicie szyby w jednym z okien. Oprócz ulepszonej detekcji tłuczenia szkła, wykrywa także dźwięk cięcia szkła diamentem.

Cena 945,87 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: GN_5535

INT-SCR-BL Wielofunkcyjna klawiatura z czytnikiem kart zbliżeniowych

Klawiatura strefowa przeznaczona jest do prostej obsługi pojedynczej strefy systemu INTEGRA, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w systemach gdzie pojedyncze strefy stanowią odrębne funkcjonalnie podsystemy. Wbudowany czytnik kart zbliżeniowych pozwala na obsługę strefy bez konieczności zapamiętania hasła, a hermetyczna obudowa umożliwia montaż urządzenia...

Cena 194,16 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie