Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
 • Obniżka
Wideorejestrator Mikavi PQ1 GPS
 • Wideorejestrator Mikavi PQ1 GPS
 • Wideorejestrator Mikavi PQ1 GPS
 • Wideorejestrator Mikavi PQ1 GPS
 • Wideorejestrator Mikavi PQ1 GPS
 • Wideorejestrator Mikavi PQ1 GPS
 • Wideorejestrator Mikavi PQ1 GPS
 • Wideorejestrator Mikavi PQ1 GPS
 • Wideorejestrator Mikavi PQ1 GPS

Wideorejestrator Mikavi PQ1 GPS

PQ1
Mikavi
Ocena 
399,52 zł
359,57 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Dostępny

Zapytaj o produkt lub zamów

Zapytaj o produkt lub zamów

Wideorejestrator Mikavi PQ1 GPS

Wideorejestrator Mikavi PQ1 GPS

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

REJESTRATOR JAZDY PQ1 GPS SERIA PREMIUM QUALITY

Rejestrator jazdy Mikavi PQ1 GPS posiada kompaktowe wymiary i stanowi idealne narzędzie dowodowe w przypadku kolizji, dzięki czemu pomoże Ci czuć się bezpieczniej na drodze. Za sprawą nagrywania wideo w jakości Super Full HD przy kącie widzenia obiektywu 170 stopni możemy być pewni, że oku kamery nie umknie żaden detal istotny w zdarzeniach drogowych. Zastosowanie modułu GPS pozwala na naniesienie trasy na mapę wraz prędkością pojazdu.

PQ1 GPS to:

 • rozdzielczość obrazu Super Full HD 2304×1296p / 30 fps (16:9),
 • Full HD 2560×1080p / 30 fps (21:9) czyli tryb zapisu szerokokątnego (format kinowy),
 • procesor Ambarella A7LA50 i matryca OmniVision OV4689 (4 Mpix),
 • wyświetlacz 2.0” LCD z polskim menu,
 • tryb HDR,
 • nagrywanie w pętli,
 • detekcja wstrząsów (G-sensor),
 • tryb parkingowy,
 • nagrywanie awaryjne SOS,
 • czujnik ruchu,
 • system ADAS (Asystent Kierowcy)
 • obsługa kart microSD do 128 GB,
 • złącze HDMI.


PROCESOR AMBARELLA A7 I MATRYCA OMNIVISION

W Mikavi PQ1 GPS zastosowano bardzo dobrej klasy komponenty używane w kamerach z tzw. wyższej półki.

Sprawdzony duet: procesor Ambarella A7LA50 oraz 4-megapikselowa matryca OV4689 pozwalają na zapis wysokiej jakości obrazu w trybie 30 klatek/s w rozdzielczości Super Full HD 1296p.

Sensor optyczny renomowanego producenta OmniVision zapewnia  doskonałą jakość  nagrywanego  obrazu, nawet  w słabym oświetleniu.

Obiektyw charakteryzuje się jasnością f=1.8, co daje  możliwość  przetworzenia większej ilości światła  niż w standardowym sprzęcie. Oznacza to, że materiał filmowy nagrany nocą  jest równie dobrej jakości jak ten zarejestrowany w ciągu dnia.

Procesor A7 gwarantuje wyjątkową jakość i płynność obrazu co jest niezwykle istotne w przypadku dynamicznych scen.


KOMPAKTOWE WYMIARY, ELEGANCKI WYGLĄD, ŁATWOŚĆ MONTOWANIA 

Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze, montaż i demontaż rejestratora na szybie jest niezwykle prosty i szybki. Zapewnia to dużą wygodę gdy chcemy przenieść sprzęt do innego pojazdu.

Niewielkie rozmiary pozwalają na ukrycie kamery nawet za lusterkiem samochodowym, dzięki czemu pole widzenia kierowcy nie jest w żaden sposób ograniczane, co ma też kluczowy wpływ na bezpieczeństwo. Dedykowany uchwyt zapewnia stabilne zainstalowanie rejestratora na szybie i wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo Mikavi PQ1 GPS posiada złącze zasilania wbudowane w uchwyt co umożliwia trwałe podłączenie zasilania do uchwytu zamiast do rejestratora. Dzięki temu̇ kamerę można zdjąć i założyć jedną ręką, bez odpinania wtyczki zasilania.

PQ1 GPS to elegancki wygląd, wysokiej jakości trwałe materiały, odporna obudowa oraz szybki montaż i demontaż


ROZDZIELCZOŚĆ SUPER FULL HD (1296P)

W PQ1 GPS zastosowano jeden z najlepszych procesorów wykorzystywany w profesjonalnych kamerach – Ambarella A7. Pozwala on na rejestrację obrazu z rozdzielczością̨ Super Full HD 2304×1295p w trybie 30 klatek/s (format 16:9).

Liczba rejestrowanych pikseli w rozdzielczości Super Full HD jest aż o 44% większa od rozdzielczości Full HD. Ponadto możliwy jest zapis w trybie szerokokątnym (format kinowy 21:9) z rozdzielczością̨ 2560×1080p przy 30 klatkach/s co zapewnia bardzo szerokie pole widzenia.

Korekcja kolorów, inteligentny mechanizm redukcji szumów, wyostrzenie obrazu oraz HDR gwarantują najlepszą jakość zdjęć oraz filmów. Nagrywany materiał jest wyraźny i pozwala na wychwycenie nawet drobnych szczegółów jak np. numery rejestracyjne innych pojazdów.


SZEROKI KĄT WIDZENIA 170°

Wysokiej jakości układ optyczny OmniVision OV4689 wyposażony w szerokokątną soczewkę obiektywu gwarantuje kąt widzenia – sięgający 170°.

Pozwala to na rejestrację niemal panoramicznych nagrań, dzięki którym mamy pewność, że kamera uchwyci nie tylko drogę bezpośrednio przed maską pojazdu, ale także pobocze, czy część chodnika. Tak wysokiej klasy obiektyw z szerokim kątem widzenia obejmie swoim czujnym okiem oba pasy jezdni bez utraty ostrości na krawędziach nagrania wideo.

Zarejestruj nie tylko to co dzieje się z przodu, ale także po obu bokach pojazdu!


MODUŁ GPS

W zestawie z rejestratorem znajduje się zewnętrzny moduł GPS, który jest w pełni zintegrowany z urządzeniem. Po podłączeniu modułu GPS, kamera umożliwia korzystanie z zalet nawigacji satelitarnej zapisując w materiale wideo współrzędne geograficzne oraz prędkość jazdy. Może się to okazać niezwykle pomocne w sytuacjach spornych zdarzeń. Zmierzona i zarejestrowana na materiale wideo prędkość może być w niektórych okolicznościach pewnego rodzaju dowodem, że jednak nie przekroczyliśmy dozwolonego limitu szybkości.

Moduł GPS nie służy do korzystania z urządzenia jako nawigacji, ale daje możliwość odtworzenia przejechanej trasy.

Moduł GPS pozwala na nanoszenie na rejestrowany obraz: współrzędnych dokładnej lokalizacji oraz prędkości z jaką porusza się pojazd.


2-CALOWY EKRAN

Miakvi PQ1 GPS posiadając kompaktowe rozmiary jest wyposażony w duży ekran o przekątnej 2 cale. Dzięki czemu nie ogranicza pola  widzenia  kierowcy, a jednocześnie jest na tyle czytelny, że bez problemu można  zmieniać ustawienia menu, czy przeglądać nagrany materiał.


SYSTEM ADAS – ZAAWANSOWANE WSPARCIE KIEROWCY

PQ1 GPS oferuje zaawansowane wsparcie kierowcy czyli system ADAS, który powiadamia o niebezpiecznych sytuacjach drogowych. Dzięki temu rejestrator służy nie tylko do nagrywania trasy, ale pomaga również zachować bezpieczeństwo jazdy. Kamera wspiera ADAS dzięki użyciu najwyższej klasy sensora z procesorem oraz wysokiej jakości szklanego obiektywu. Zaawansowane algorytmy rozpoznawania obrazu pozwalają na wnikliwą analizę szczegółów obrazu oraz na implementację głosowych systemów ostrzegania.

Pozwól by najnowsze osiągnięcia technologiczne mogły zwiększyć Twoje bezpieczeństwo i podniosły komfort z podróży. ADAS pomaga zareagować z wyprzedzeniem na potencjalnie niebezpieczną sytuację na drodze w celu uniknięcia kolizji, czy wypadku.

Funkcje systemu ADAS to:

 • LDWS (Lane Departure Warning System) – Asystent pasa ruchu czyli funkcja informująca o opuszczaniu pasa ruchu. Inteligentny system jest w stanie rozpoznać pas jezdni, którym się poruszamy i w momencie, gdy pojazd zacznie z niego zjeżdżać, wyda ostrzeżenie. Funkcja doskonale sprawdza się przy długich trasach, szczególnie, gdy istnieje ryzyko zaśnięcia.
 • FCWS (Forward Collision Warning System) – Ochrona przed kolizją czyli funkcja informująca o zbyt szybkim zbliżaniu się do przeszkody z przodu pojazdu lub o zbyt małej odległości od innego pojazdu poruszającego się przed nami.


NAGRYWANIE W PĘTLI

Mikavi PQ1 GPS posiada opcję nagrywania w pętli (1 min, 3 min, 5 min). Jest to jedna z głównych i najważniejszych cech rejestratora, która pozwala zaoszczędzić czas spędzony na czyszczeniu karty z nagrań. Włączenie funkcji nagrywania w pętli oznacza, że w przypadku zapełnienia karty pamięci, rejestrator automatycznie zacznie nadpisywać rejestrowany obraz na najstarszym materiale filmowym. Nie należy się jednak martwić utratą plików, ponieważ nagrywany lub już nagrany film można zabezpieczyć przyciskiem co ochroni go przed skasowaniem. Z opcji nagrywania w pętli można również zrezygnować i korzystać z rejestracji ciągłej.


WYBÓR DŁUGOŚCI NAGRYWANYCH SEKCJI W MINUTACH

Funkcja nagrywania w pętli, pozwala nie martwić się o pojemność karty microSD. Wystarczy wybrać czas nagrań interwałowych: 1 min, 3 min lub 5 min. Dzięki tej funkcji rejestrator automatycznie dokona nadpisania najstarszego nagrania, gdy karta pamięci zostanie zapełniona. Nagrywanie w pętli pozwala na przechowywanie plików według kolejności ich rejestracji.


HDR - HIGH DYNAMIC RANGE

Rejestrator PQ1 GPS oferuje funkcję rejestracji obrazu typu HDR, czyli o zwiększonej rozpiętości tonalnej. Automatyczna i błyskawiczna korekcja ekspozycji oraz łączenie różnie naświetlonych klatek w jeden obraz pomaga uniknąć sytuacji gdzie nagranie jest niedoświetlone lub prześwietlone. Jest to istotne dla rejestracji w sytuacjach zwiększonego kontrastu np. podczas jazdy pod słońce lub nocą przy oślepiających światłach aut jadących z naprzeciwka. Dzięki funkcji HDR obraz jest ostrzejszy, bardziej szczegółowy, wyraźny o lepszych i bardziej nasyconych kolorach – widzimy go tak, jak w realnym świecie.


G-SENSOR – DETEKCJA WSTRZĄSÓW

Zaawansowany sensor przeciążeń, gwarantuje że w przypadku wykrycia przez rejestrator zderzenia lub gwałtownego hamowania automatycznie ochroni przed nadpisaniem nagrywany obraz.

G-sensor czyli detekcja wstrząsów monitoruje i zapisuje przebieg jazdy w trzech osiach przestrzennych, a w razie przeciążenia (np. kolizja, stłuczka, nierówność drogi) trwale zapisuje pliki zarejestrowane podczas takiego zdarzenia. W ten sposób nagrania są automatycznie chronione przed nadpisaniem (gdy korzystamy z nagrywania w pętli) lub przed przypadkowym skasowaniem. Czułość funkcji można ustawić w menu. Zapisane w ten sposób pliki mogą̨ być usunięte poprzez formatowanie karty lub ręczne usunięcie.


TRYB PARKINGOWY – FUNKCJA WYKRYWANIA RUCHU

Mikavi PQ1 GPS posiada również funkcję wykrywania ruchu (tryb parkingowy). Po jej aktywacji rejestrator automatycznie rozpocznie nagrywanie w przypadku wykrycia ruchu wokół pojazdu lub samego pojazdu (rozpoznaniu zmiany obrazu przed obiektywem). Funkcja ta, dzięki bardzo wysokiej czułości sprawia, że rejestrator może służyć również jako kamera do monitoringu podczas postoju auta na parkingu. Dzięki detekcji ruchu możemy liczyć na dowód w postaci nagrania dla specyficznych sytuacji takich jak np. gdy ktoś przy manewrach na parkingu uderzy w auto lub uszkodzi je w inny sposób.


PRZYCISK „SOS”

Oprócz automatycznego zabezpieczania wideo w przypadku kolizji (G-Sensor) nagranie można również samodzielnie zabezpieczyć za pomocą przycisku SOS. Pozwala to na zachowanie wybranych plików, które nie chcemy żeby zostały przypadkowo usunięte lub nadpisane, gdy włączona jest funkcja nagrywania w pętli.


FUNKCJA AUTOSTARTU

Jednym z szeregu udogodnień jakie posiada Mikavi PQ1 GPS jest funkcja autostartu. Kamera uruchamia się automatycznie i zaczyna rejestrować w momencie włączenia zapłonu, a także automatycznie przestaje nagrywać wraz ze zgaszeniem silnika. Jest to kolejna cecha urządzenia, która sprawia, że rejestrator staje się praktycznym asystentem podczas prowadzenia pojazdu. 


ZŁĄCZE HDMI (HIGH DEFINITION MULTIMEDIA INTERFACE)

Wyjście HDMI OUT, zamontowane w PQ1 GPS umożliwia oglądanie nagrań bezpośrednio na telewizorze lub monitorze, bez konieczności zgrywania filmów z karty pamięci. Dzięki rozdzielczości Super Full HD, nagrania przez interfejs HDMI prezentują̨ się w najwyższej jakości.


KARTA DO 128 GB 

Filmy mogą być zapisywane na karcie pamięci microSD o pojemności aż do 128 GB. Pozwala to na rejestrowanie do 14 godzin nagrań (w trybie 1296P) lub nawet do 18 godzin nagrań (w trybie 1080P).

Oznacza to, że przy włączonej funkcji nagrywania w pętli karta pamięci umożliwia dostęp do ostatnich ok. 14-18 godzin nagrań.


FORMAT ZAPISU H.264 

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu kodowania wideo znanego m.in. z płyt BluRay, nagrania zachowują wysoką jakość przy dużej kompresji pliku, co pozwala na maksymalne wykorzystanie karty pamięci.


WBUDOWANY MIKROFON I GŁOŚNIK 

Czuły mikrofon rejestruje wszystkie dźwięki wewnątrz pojazdu. Funkcję można wyłączyć i nagrywać wyłącznie obraz. Wbudowany głośnik pozwala na odtwarzanie nagranych filmów wraz z dźwiękiem.

Szczegóły produktu
Mikavi
PQ1

Opis

Kolor
czarny
Gwarancja producenta
24 miesiące
Przekątna ekranu
2"
Rozdzielczość
2304 x 1296 (30 fps) | 2560 x 1080 (30 fps) | 1920 x 1080 (30 fps)
Wymiary
57 x 53 x 37 mm
Akumulator
300 mAh
Masa
57 g
Zasilanie
5V/1,5A
Złącza
micro SD | mini USB | GPS | mini HDMI | mini USB w uchwycie
Zestaw zawiera
2x USB 3.0 | 1x gniazdo słuchawkowe | 1x gniazdo mikrofonowe
Obsługiwane karty pamięci
microSD (klasa prędkości 10, do 128 GB)
Kąt widzenia
170°
Format zapisu danych
Wideo: MOV | H264 Zdjęcie: JPG
Typ obiektywu
szerokokątny
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

PUSZKA POŁĄCZENIOWA PUH-RJ45

PUSZKA POŁĄCZENIOWA PUH-RJ45

 • Puszka hermetyczna przeznaczona do szybkiego i łatwego połączenia dwóch Patchcordów RJ45; Ilość przepustów: 2 ; Złącza: 2 x Gniazdo RJ-45
 • Klasa szczelności: IP67
 • Przeznaczenie: Hermetyczne połączenie dwóch Patchcordów RJ45 - Spełnia wymogi kategorii 5e
 • Wymiary: 109 x 30 x 30 mm
Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: GN_9993

PRZEDŁUŻACZ GNIAZDA ZAPALNICZKI Z AKUMULATORA 12/24V Z BEZPIECZNIKIEM DOD

Recenzje: 0

Adapter pozwalający zasilać kamerę samochodową nawet po wyłączeniu silnika Specyfikacja Napięcie wejściowe: 12/24 V DC Natężenie wyjściowe 2 – 3 A Moc wyjścowa: 12V -> 24-36W 24V-> 48-72W Napięcie wyjściowe: 12V/24V DC Znamionowa moc wyjściowa: 12V -> 24W / 24V -> 48W Odcięcie zasilania: 12V -> 11,5 V (+/- 0,1V) 24V (...)

Cena 100,70 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: GN_9997

KAMERA SAMOCHODOWA WIDEOREJESTRATOR DOD 1080P ISO 12800 F/1.6 SONY STARVIS LS475W+

Recenzje: 0

Nowa matryca SONY STARVIS – czułość ISO do 12800 Wideorejestrator został wyposażony w nową matrycę SONY STARVIS CMOS ze zwiększoną światłoczułością, skutkującą doskonałym obrazem nie tylko przy warunkach niskiego oświetlenia, lecz także przy niemal zerowej widoczności. Nagrywanie w jakości 1080p w 60 klatkach na sekundę Materiały wideo (...)

Cena 1 127,30 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: GN_9994

KAMERA SAMOCHODOWA WIDEOREJESTRATOR DOD +TYLNA 1080P ISO 12800 F/1.6 SONY STARVIS LS500W+

Recenzje: 0

Propozycja dla kierowców, którzy marzą o tym, by mieć oczy dookoła głowy. Wideorejestrator LS500W+ składa się z dwóch kamer nagrywających w jakości Full HD. Dzięki umieszczeniu obu urządzeń z przodu i tyłu samochodu, kierowca może uniknąć groźnego wypadku przy manewrze cofania. O jakość obrazu zadbać ma m.in. 6-elementowy obiektyw, nowy sensor (...)

Cena 1 622,99 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie