Zajmujemy się kompleksową naprawą komputerów, odzyskiwaniem danych z dysków twardych, kart pamięci czy pendrive’ów. Usuwamy wirusy oraz złośliwe oprogramowanie z komputera. Świadczymy także całodobową, kompleksową obsługę informatyczną firm i przedsiębiorstw a także użytkownikom domowym oraz wiele innych usług. Wszystko po to, by przywracać sprawność komputerom i laptopom naszych klientów, dostarczając im jednocześnie satysfakcji z profesjonalnej i niedrogiej usługi serwisowej.Gwarantujemy bezpłatny dojazd do klienta 24/7,
zapewniamy darmową diagnostykę sprzętu osobom, które zdecydują się na naprawę,
udzielamy fachowych porad w kwestii wyboru oprogramowania, sprzętu itp.

Zasięg naszych usług obejmuje obszar województwa dolnośląskiego w szczególności powiatu dzierżoniowskiego, świdnickiego, ząbkowickiego i wałbrzyskiego oraz okolicznych miejscowości.

Zakres oferowanej pomocy komputerowej jest bardzo szeroki i obejmuje:
serwis komputerów stacjonarnych i laptopów,
instalację urządzeń,
konfigurowanie i diagnostykę sieci przewodowych i bezprzewodowych wi-fi,
instalowanie i naprawę systemu operacyjnego Windows,
odzyskiwanie danych,
usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania,
odzyskiwanie haseł,
naprawę oprogramowania,
instalację serowników,
transfer danych i plików,
wykonywanie kopii zapasowych danych,
instalacje monitoringu wizyjnego,
tworzenie stron internetowych,
sprzedaż części komputerowych i oprogramowania
i wiele,wiele innych usług!

Niezależnie od tego, jaki rodzaj usługi komputerowej nam zlecisz, możesz być pewien, że zostanie ona wykonana w pełni profesjonalnie, zgodnie z obowiązującymi standardami, sprawnie, a przy tym niedrogo. Staramy się diagnozować usterki i naprawiać komputery w lokalizacji dogodnej dla użytkownika, jednak nie zawsze jest to możliwe. Wówczas bezpiecznie przewozimy sprzęt do naszej firmy, by skorzystać z najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych i serwisowych, w celu szybkiej i sprawnej naprawy sprzętu komputerowego.